Bir geceliğine çocuk olmak

Çocuklara gerçek hayatın bir yansımasını sunan KidZania, her yıl heyecanla beklenen Büyüklere KidZania etkinliği için kapılarını 19 Ekim Perşembe günü açıyor. 19.00-22.30 saatleri arasında, meslek deneyimleme aktivitelerine katılacak olan büyükler, çocukların eğlenceli dünyasını keşfedecek.

 

 

 

 

 

Gerçek marka ve kurumlarla iş birliği yaparak çocuklar için gerçek hayatın bir yansımasını sunan KidZania, kapılarını sadece yetişkinler için açıyor. 19 Ekim Perşembe günü 19.00-22.30 saatleri arasında gerçekleşecek etkinlikte, büyükler çocukların eğlenceli dünyasına adım atarak birbirinden eğlenceli aktiviteleri deneyimleme şansına sahip olacak. Bir akşamlığına da olsa çocuk olmanın keyfini yaşayacak olan yetişkinler için KidZania’da yer alan pek çok marka; özel atölye, workshop ve birbirinden eğlenceli etkinlikleriyle geceyi renklendirecek.

Geçtiğimiz senelerde yoğun bir katılımın gözlendiği Büyüklere KidZania etkinliğinde, özel ikramlar, sokak şenlikleri, müzik ve eğlence ile büyükler çocukluğa dönmenin keyfini doyasıya yaşayacak.

 

KidZania Hakkında:

Dünyanın ilk “Çocuklar Ülkesi” KidZania’da çocuklar birbirinden farklı pek çok etkinlikte hem motor becerilerini hem de fiziksel ve sosyal becerilerini geliştirerek, bağımsız karar verme ve seçim yapma özgürlüğü elde ediyor. Çocuklar böylece yaratıcılıklarını kullanarak, arkadaş ediniyor, oynuyor, öğreniyor, deniyor ve üretiyorlar.

2014 yılında açılan ve toplam 8 bin metrekarelik bir alanda faaliyet gösteren, çocukların boyutlarına göre ölçeklendirilmiş bir çocuk şehri kuran KidZania İstanbul, bu şehirde gerçek marka ve kurumlarla iş birliği içinde çocuklar için gerçek hayatın bir örneğini yaratıyor. Çocuklar bu sayede havayolu şirketinden, üretim fabrikalarına, sağlık kurumlarından, gizli ajan eğitim merkezine kadar pek çok alanda rol alarak hem eğleniyor, hem de yeteneklerini keşfediyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gamze Kaya-İz İletişim