Dallas Yıldızları Kırklareli’ye gelmekten vazgeçti

776

80 li yıllara damgasını vuran, Ceyar’ ın entrikalarının ön plana çıktığı dizi Dallas yeni nesil genç entrikacıların katılımıyla yeniden başlıyor.

Yayın saatinde milyonları ekrana bağlayan, yalan, dolan, entrika ve yolsuzluk hikayelerinin anlatıldığı dizide Yuing ailesinin ve özellikle büyük oğul Ceyar’ ın çevirdiği dolapları izlemek için bütün Türkiye ekran başına geçerdi. Aradan yıllar geçti, yerli Türk dizileri Dallas’ ı aratmayacak serüvenler ile ekranlarda boy göstermeye başlayınca Dallas’ ın entrikaları bize hafif gelmeye başladı ve bir müddet sonra Dallas yayından kalktı.

Aradan geçen uzun yıllarda yerli diziler Dallas’ ın yokluğunu bile hissettirmedi. Ne Dallasvari diziler izledik bir bilseniz. Ancak Dallas kültürü Türkiye’ ye öylesine yerleşmiş ki, dizilerdeki hayal ürünü senaryolar gerçek hayatta yazılmaya ve çevrilmeye başladı.

Yeni senaryolar için Türkiye’ yi ziyaret eden Dallas yıldızları, bizde dönen dolapları görünce hayretler içinde kalmışlar. “ Türkiye bu konularda çok ilerleme kaydetmiş,Türkler karşısında işimiz çok zor” diye, basına demeç vermişlerdir.

Dallasvari bir dizi, son günlerde Kırklareli’ nde oynanmaya başlamıştır. İçinde spor, siyaset ve kazanma aşkı olan bu dizi izlenmeye başlayınca Dallas’ tan daha çok ilgi çekecektir. Kırklareli’ nin akciğerleri olan içinde yüzlerce ağacın katledilerek rant sağlayıcı yatırım yapılmak istenen bir yerin ilginç hikayesi umarım hepimizin ilgisini çekecektir. Kırklareli’ni de ziyaret etmek isteyen Dallas yıldızları, senaryonun bir kısmını okuduktan sonra bu ziyaretten vazgeçmişlerdir.