MÜŞTERİ VELİNİMETİMİZDİR

 

 

 

 

 

Vestel Müşteri Hizmetleri’ne Altın İnovasyon Ödülü

 

Vestel Müşteri Hizmetleri bu yıl kazandığı ödüllere bir yenisini daha ekledi. Sektörün en eski ve köklü yarışmalarından European Contact Center & Customer Service Awards (ECCCSA) tarafından Avrupa’nın müşteri hizmetlerindeki en iyi inovasyon projesi ödülünü aldı.

 

Vestel Müşteri Hizmetleri, ilk kez katıldıkları sektörün prestijli yarışmalarından European Contact Center & Customer Service Awards’dan (ECCCSA) altın madalya ile döndü. Londra’da düzenlenen ödül töreninde, Vestel Müşteri Hizmetlerinin “Joker” projesi, Best Innovation in Custumer Service kategorisinde Avrupa’nın müşteri hizmetlerindeki en iyi inovasyonu seçildi.

 

Bu yıl 17’nci kez düzenlenen European Contact Center & Customer Service Awards’a (ECCCSA) katılan Vestel, ‘Joker’ projesi ile altın madalya kazandı. Proje, müşteri temsilcilerinin müşteriyi en hızlı ve en doğru şekilde bilgilendirmesini sağlıyor ve müşteri temsilcileri, çağrı sırasında cevap veremeyecekleri bir talep ile karşılaştıklarında, müşteriyi hatta bekletmeden Joker ekibine danışabiliyor. Müşteri temsilcileri bir yandan çağrılarına devam ederlerken, ekranlarından da Jokerleri ile yazışarak gerekli desteği alabiliyor.

 

Foto altı: Steve Redgrave (törenin sunucusu), Stuart Dorman “Best innovation in customer service” kategorisinin ödül sponsoru SABIO şirketi yetkilisi, Uğur Aydın Vestel Müşteri Hizmetleri İş Geliştirme Müdürü, Fiona Bruce (törenin sunucusu)

 

Editöre not: Ödül töreninin sunucularından Fiona Bruce gazeteci ve spiker, Steve Redgrave 5 kez altın madalya kazanmış olimpik bir kürekçi.

 

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için:

 

Yelda Şumnulu I İz İletişim I yelda.sumnulu@iziletisim.com I 0532 727 45 05

Hüseyin Özsakallı I İz İletişim I huseyin.ozsakalli@iziletisim.com I 0532 432 15 09