Zeybek Oynayarak Mezun Oldular

906

Kırklareli’nin Üsküp Beldesinde Üsküp Atatürk Ortaokulu öğrencileri Üsküp Kültür Evi’nde düzenledikleri balo ile mezuniyetlerini kutladılar.

28 Mayıs 2018 Pazartesi gerçekleştirilen etkinlikte bir araya gelen 8.sınıf öğrencileri, önce hep birlikte iftarlarını yaptılar. Ardından kendileri için hazırlanan yaş pastayı kesip gönüllerince eğlendiler.

Etkinlikte açılış konuşmasını yapan Müdür Yardımcısı Emrah MUTLUER, bu öğrencilerle bu yıl bir çok başarılı etkinliğe imza attıklarını belirterek, öğrencilerimize her zaman güvendik ve gurur duyduk dedi. Bundan sonraki eğitim-öğretim hayatlarında başarılar dileyen MUTLUER, her zaman öğrencilerimizin yanındayız diye de ekledi.

Okul Müdürü Mustafa AKYÜZ konuşmasında ise, sizleri en üst düzey mevkilerde görmek isteriz. İsterseniz bunu da başarabilirsiniz. Hepinizin yolu ve bahtı açık olsun dedi.

Üsküp Atatürk İlkokulu Müdürü Ahmet ÖZBEY, öğretmenler ve Okul Aile Birliği üyelerinin duygu ve düşüncelerini belirtmesinin ardından eğlence 8. Sınıf öğrencilerin zeybek gösterisi ile devam etti. Öğrenciler gönüllerince eğlendiler.

Okul Meclis Başkanı 8.sınıf öğrencisi Selen KÜÇÜKBATAL da duygularını şöyle ifade etti: Üsküp Atatürk Ortaokulu’nda bulunduğumuz süre içerisinde tüm öğretmenlerimiz, okul idaremiz, okul aile birliğimiz ve velilerimiz  bizim için her zaman en iyisi olsun diye çalıştılar. Onların üzerimizde çok emeği olduğunu biliyoruz. Bizler de bu emeği gelecekte iyi yerlere gelerek göstermeye çalışacağız. Tüm arkadaşlarımıza bundan sonraki eğitim yaşamlarında başarılar diliyoruz.